Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Aitor Senna

kask blendaW poniższym zestawieniu znajdziesz liczne odpowiedzi na temat tego zagadnienia.  Wśród nich liczne testy, opinie oraz dane techniczne dotyczące jednośladów o każdej dostępnej na rynku pojemności. Wśród nich także wypowiedzi na Forum Jednoślad.pl oraz liczne komentarze.


Więcej o Aitor Senna w portalu Jednoślad.plCo było i co się zdarzyło...

Co było i co się zdarzyło...

... głodny? potem pizza domowej roboty. z szyneczką, pieczareczką, papryczką i cebulką. mniam! i wieczorem Żuberek 0,66. byle zdążyć ze sklepu przed pustynną burzą. groziła, grozia ale minęła. niedziela - leniwa, gorąca i Senna niuniu śpi, mała też (prawdopodobnie - brzuszek nie rusza się za mocno). a ja siedzę i klecę literki z literkami do literek. druga pizza już dochodzi. niedługo w drzwi ...Więcej o Aitor Senna przeczytasz na Forum Jednoślad.pl


Pozostałe tematy z bazy wiedzy>>

Polecane porady, testy, opinie...

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.


  • Facebook
  • YouTube