Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Cezary Urzyczyn

kask blendaW poniższym zestawieniu znajdziesz liczne odpowiedzi na temat tego zagadnienia.  Wśród nich liczne testy, opinie oraz dane techniczne dotyczące jednośladów o każdej dostępnej na rynku pojemności. Wśród nich także wypowiedzi na Forum Jednoślad.pl oraz liczne komentarze.


Więcej o Cezary Urzyczyn w portalu Jednoślad.pl


Byliśmy na premierze filmu Road 2 Rio o Mai Włoszczowskiej

Byliśmy na premierze filmu Road 2 Rio o Mai Włoszczowskiej

... głośników sączyły się latynoskie rytmy... na premierowym pokazie nie zabrakło nie tylko samej bohaterki wieczoru - mai, ale zjawili się najwięksi przedstawiciele polskiego kolarstwa - michał kwiatkowski, czesław lang, Cezary zamana... film road 2 rio to historia nie tylko mai, choć ona jest oczywiście jego główną bohaterką, ale też wielu osób, które stoją za jej sukcesem. kibice mogą nie zdawać ...

 Więcej o Cezary Urzyczyn przeczytasz na Forum Jednoślad.pl


Pozostałe tematy z bazy wiedzy>>

Polecane porady, testy, opinie...

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.


  • Facebook
  • YouTube