Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Materac

kask blendaW poniższym zestawieniu znajdziesz liczne odpowiedzi na temat tego zagadnienia.  Wśród nich liczne testy, opinie oraz dane techniczne dotyczące jednośladów o każdej dostępnej na rynku pojemności. Wśród nich także wypowiedzi na Forum Jednoślad.pl oraz liczne komentarze.


Więcej o Materac w portalu Jednoślad.pl2 k km i Junak 123: Gdynia - Bieszczady Cz. I

2 k km i Junak 123: Gdynia - Bieszczady Cz. I

... latach 70 xx wieku. decyzja o wyjeździe zapadła nagle w poniedziałek stwierdziłem, że we wtorek jadę. nawet czasu nie było, aby coś zaplanować, wyciągnąłem torbę, spakowałem rzeczy, zabrałem namiot, śpiwór, Materac i pompkę do niego. trochę narzędzi, aby łańcuch naciągnąć, wymieniłem olej w silniku i z rana w drogę. z tym łańcuchem to potem była draka, ale teraz nie o ...Więcej o Materac przeczytasz na Forum Jednoślad.pl


Pozostałe tematy z bazy wiedzy>>

Polecane porady, testy, opinie...

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.


  • Facebook
  • YouTube