Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Miguel Indurain Epo

W poniższym zestawieniu znajdziesz liczne odpowiedzi na temat tego zagadnienia.  Wśród nich liczne testy, opinie oraz dane techniczne dotyczące jednośladów o każdej dostępnej na rynku pojemności. Wśród nich także wypowiedzi na Forum Jednoślad.pl oraz liczne komentarze.


Więcej o Miguel Indurain Epo w portalu Jednoślad.pl


Ducati Monster: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

Ducati Monster: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

... na świecie, a z pewnością najpopularniejszym z tych, które ozdobione są logiem włoskiego koncernu. produkcja monstera stanowi 60% całej produkcji firmy ducati. historia ducati monster zaczęła się w 1993 roku. Miguel angel galluzzi zaprojektował dla ducati motocykl typu naked bike. był to monster m900. znalazł on swoich licznych zwolenników. pojemność jego silnika wynosiła 904 cm3 i drzemały w nim 74 ...Więcej o Miguel Indurain Epo przeczytasz na Forum Jednoślad.pl


Pozostałe tematy z bazy wiedzy>>

Polecane porady, testy, opinie...

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.


  • Facebook
  • YouTube