Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Pedro Vera

kask blendaW poniższym zestawieniu znajdziesz liczne odpowiedzi na temat tego zagadnienia.  Wśród nich liczne testy, opinie oraz dane techniczne dotyczące jednośladów o każdej dostępnej na rynku pojemności. Wśród nich także wypowiedzi na Forum Jednoślad.pl oraz liczne komentarze.


Więcej o Pedro Vera w portalu Jednoślad.plApteczka w skuterze/motorowerze. Czy jest obowiązkowa?

Apteczka w skuterze/motorowerze. Czy jest obowiązkowa?

... zarówno motocyklowej jak i samochodowej jest obowiązkiem. w polsce niestety nie. pewnie ustawodawcy mają bardziej pilne(?) sprawy - mówi dla skuterowo.com maciej tusiewicz, dyrektor d/s sprzedaży w firmie Vera która jako nieliczna w polsce zajmuje się produkcją tego typu "akcesorium" dedykowanego dla kierowców jednośladów. prawdą pozostaje fakt, że w polsce nadal prawo traktuje się jako zło konieczne, a nie ...Więcej o Pedro Vera przeczytasz na Forum Jednoślad.pl


Pozostałe tematy z bazy wiedzy>>

Polecane porady, testy, opinie...

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.


  • Facebook
  • YouTube