Pino Cerami | Dane techniczne, Tuning, Opinie, Blokady, Cena. Tematy Skuterowo.com | 
Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Pino Cerami

W poniższym zestawieniu znajdziesz liczne odpowiedzi na temat tego zagadnienia.  Wśród nich liczne testy, opinie oraz dane techniczne dotyczące jednośladów o każdej dostępnej na rynku pojemności. Wśród nich także wypowiedzi na Forum Jednoślad.pl oraz liczne komentarze.


Więcej o Pino Cerami w portalu Jednoślad.pl


Vespa Sprint 50/125: Zdjęcia i Prezentacja Wideo

Vespa Sprint 50/125: Zdjęcia i Prezentacja Wideo

... latach zmieniały świat. te małe "błyskawice " zostały zbudowane na bazie nadwozia modelu vespa 50, który od czasu wprowadzenia na rynek w 1963 roku podzielił świat najpopularniejszego skutera na małe ves Pino i duże vesponi, pozostawiając dużą wersję tego modelu starszym użytkownikom. energiczny silnik w mniejszym i lżejszym, w porównaniu do najbardziej tradycyjnych modeli vespa, nadwoziu: w ten sposób w 1966 roku ...Więcej o Pino Cerami przeczytasz na Forum Jednoślad.pl


Pozostałe tematy z bazy wiedzy>>

Polecane porady, testy, opinie...

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.


  • Facebook
  • YouTube