Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Radzymin Duda

kask blendaW poniższym zestawieniu znajdziesz liczne odpowiedzi na temat tego zagadnienia.  Wśród nich liczne testy, opinie oraz dane techniczne dotyczące jednośladów o każdej dostępnej na rynku pojemności. Wśród nich także wypowiedzi na Forum Jednoślad.pl oraz liczne komentarze.


Więcej o Radzymin Duda w portalu Jednoślad.plPrezydent Andrzej Duda na skuterze wodnym "jak rakieta"

... że prezydent nie lubi odpoczywać wylegując się na kanapie. woli czynny odpoczynek, a juratę wybiera, ponieważ uwielbia pływać na skuterze wodnym. może nie jest to bezpieczny sport, ale andrzej Duda radzi sobie doskonale. pływa szybko i pewnie jak gwiazdor futbolu robert lewandowski (29 l.). informacje przedrukowały większe i mniejsze portale (zdjęcie miniaturki jastrzabpost.pl). niestety zdjęcia są zbyt małe, żebyśmy mogli ...Więcej o Radzymin Duda przeczytasz na Forum Jednoślad.pl


Pozostałe tematy z bazy wiedzy>>

Polecane porady, testy, opinie...

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.


  • Facebook
  • YouTube