Reba Rlt | Dane techniczne, Tuning, Opinie, Blokady, Cena. Tematy Skuterowo.com | 
Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Reba Rlt

W poniższym zestawieniu znajdziesz liczne odpowiedzi na temat tego zagadnienia.  Wśród nich liczne testy, opinie oraz dane techniczne dotyczące jednośladów o każdej dostępnej na rynku pojemności. Wśród nich także wypowiedzi na Forum Jednoślad.pl oraz liczne komentarze.


Więcej o Reba Rlt w portalu Jednoślad.pl


Test Kymco People GT 300i: Miejski Szatan

Test Kymco People GT 300i: Miejski Szatan

... z downtowna, który jest nieco cięższy od peopla, a i tak zwija asfalt przy ruszaniu spod świateł. no to wyobraźcie sobie co ta jednostka napędowa i jej niemal trzydzieści ź Reba robi w połączeniu z tym sprzętem. mówiąc krótko - bierze i robi jak chce każdą czterysetkę. szok, po prostu szok... kymco people gt 300i, jak już wam mówiliśmy jest sprzętem ...Więcej o Reba Rlt przeczytasz na Forum Jednoślad.pl


Pozostałe tematy z bazy wiedzy>>

Polecane porady, testy, opinie...

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.


  • Facebook
  • YouTube