Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Rolf Aldag

kask blendaW poniższym zestawieniu znajdziesz liczne odpowiedzi na temat tego zagadnienia.  Wśród nich liczne testy, opinie oraz dane techniczne dotyczące jednośladów o każdej dostępnej na rynku pojemności. Wśród nich także wypowiedzi na Forum Jednoślad.pl oraz liczne komentarze.


Więcej o Rolf Aldag w portalu Jednoślad.plKosmiczne BMW C evolution od Krautmotors. Elektryczny maxi-skuter przyszłości

... tak miałby wyglądać maxi-skuter przyszłości z napędem elektrycznym to biorę go w ciemno!  dzięki entuzjastom z bike exif (bloga dotyczącego przeróbek motocykli) możemy podziwiać ten niesamowity projekt. bmw zaprzęgnęło do pracy  Rolf reicka, który zajmuje się projektowaniem - niekoniecznie motocykli. ralf miał przed sobą zadanie przeróbki elektrycznego maxi-skutera bmw c evolution, który dzięki zastosowaniu pakietu baterii z bmw i3 jest w ...Więcej o Rolf Aldag przeczytasz na Forum Jednoślad.pl


Pozostałe tematy z bazy wiedzy>>

Polecane porady, testy, opinie...

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.


  • Facebook
  • YouTube