Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Saitama Criterium

kask blendaW poniższym zestawieniu znajdziesz liczne odpowiedzi na temat tego zagadnienia.  Wśród nich liczne testy, opinie oraz dane techniczne dotyczące jednośladów o każdej dostępnej na rynku pojemności. Wśród nich także wypowiedzi na Forum Jednoślad.pl oraz liczne komentarze.


Więcej o Saitama Criterium w portalu Jednoślad.pl500 km na jednym kole. Nowy rekord świata za sterami... Yamahy Jog!

... 13 godzinach jazdy na jednym kole non stop japończyk masaru abe nie czuł rąk, był odwodniony i, jak sam przyznaje, tracił wzrok. wczoraj na obiekcie kawaguchi auto race w miejscowości Saitama abe pobił rekord świata. i to pobił z nawiązką, poprzedni wynosił 331 km i był ustanowiony w 1991 roku przez zawodnika trialu yasuyuki kudo. wydawało mi się, że po tym jak ...Więcej o Saitama Criterium przeczytasz na Forum Jednoślad.pl


Pozostałe tematy z bazy wiedzy>>

Polecane porady, testy, opinie...

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.


  • Facebook
  • YouTube