Uec Ch | Dane techniczne, Tuning, Opinie, Blokady, Cena. Tematy Skuterowo.com | 
Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Uec Ch

W poniższym zestawieniu znajdziesz liczne odpowiedzi na temat tego zagadnienia.  Wśród nich liczne testy, opinie oraz dane techniczne dotyczące jednośladów o każdej dostępnej na rynku pojemności. Wśród nich także wypowiedzi na Forum Jednoślad.pl oraz liczne komentarze.


Więcej o Uec Ch w portalu Jednoślad.pl


Test  Zipp Vapor: Na Dobry Początek

Test Zipp Vapor: Na Dobry Początek

... miejsca jest za mało można dokupić opcjonalny kufer, który zamontujemy przy użyciu zipp lock system, który jest kompatybilny ze stelażem vapora. dwu czy jednoosobowy? w przypadku dorosłych pasażerów jazda w d Uec odpada. na kanapie jest za mało miejsca. wysoki kierowca, aby naprawę wygodnie podróżować musi nieco przesunąć się do tyłu. wówczas miejsca nie brakuje. zabierając pasażera zmuszeni jesteśmy do prowadzenia ...Więcej o Uec Ch przeczytasz na Forum Jednoślad.pl


Pozostałe tematy z bazy wiedzy>>

Polecane porady, testy, opinie...

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.


  • Facebook
  • YouTube